Туреччина візьме участь у саміті миру: хто поїде у Швейцарію від Анкари
Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан представлятиме країну на Глобальному саміті миру щодо України, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня. Він вже підтвердив свою участь у заході.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на TGRT Haber.
"Ми представлятимемо нашу країну на українському саміті миру у Швейцарії", - сказав Фідан.
Він додав, що під час зустрічі турецька делегація поділиться своїми поглядами на досягнення справедливого миру в Україні.
Глобальний саміт миру
Нагадаємо, Глобальний саміт миру пройде з 15-16 червня у Швейцарії. Він буде присвячений обговоренню формули миру президента України Володимира Зеленського.
Україна та Швейцарія запросили на саміт миру 160 держав, проте не всі з них наразі підтвердили свою участь, а деякі країни взагалі відмовилися.
Участь у саміті підтвердили близько 90 країн, причому частина делегацій буде представлена не на вищому рівні.
Ще на цю тему
- 10.03.2025 Британія проведе другий саміт щодо України вже цього тижня
- 28.02.2025 У прем’єра Британії розповіли про саміт щодо України, де чекають більше десяти лідерів
- 26.02.2025 Лідери ЄС заслухали доповідь Макрона про зустріч з Трампом й обговорили саміт 6 березня
- 26.02.2025 Саміт «Підтримуй Україну» об’єднав понад 40 лідерів держав, інституцій і міжнародних організацій - Зеленський
- 24.02.2025 У Києві проходить саміт «Підтримуй Україну» за участю лідерів ЄС і держав-партнерів
- 17.02.2025 Екстрений саміт в Парижі: низка країн розчаровані, що їх не запросили
- 06.02.2025 Британія офіційно скликала "Рамштайн" замість США
- 30.12.2024 Лавров прокоментував ймовірність участі Росії у другому Саміті миру
- 28.12.2024 В МЗС розповіли, коли Україна проведе другий Саміт миру
- 16.12.2024 У ПАР заявили, що не можуть запросити Путіна на саміт G20 через ордер МКС
- 14.12.2024 ЗМІ: Макрон винесе на саміт ЄС питання миротворців для України
- 05.12.2024 Восьмой Стамбульский экономический саммит продолжает свою работу