США впровадили санкції проти понад 10 російських СРЗ і верфей - перелік
Сполучені Штати ввели санкції проти понад 10 російських підприємств, які будують і обслуговують військовий флот окупантів.
Список нових підсанкційних підприємств у середу, 12 червня, опублікувало Міністерство фінансів США, пише USM.
Тож, під нові санкції Сполучених Штатів потрапили:
Судноремонтний завод Чорноморського флоту Міноборони рф — обслуговує тральщики, корвети, фрегати та інші військові кораблі.
АТ «Суднобудівний завод імені Б. Є Бутоми», розташоване в окупованому росією Криму. Будує кораблі для Чорноморського флоту росії.
ТОВ «Білогородська суднобудівна верф» — займається виготовленням причальних комплексів і кранових суден, а також реалізацією продукції російським військовим замовникам.
АТ «Центральне конструкторське бюро по суднах на підводних крилах імені Алексєєва» — займається виробництвом швидкісних суден, суден на підводних крилах, кораблів на повітряній подушці, платформ-амфібій.
ЗАТ «Завод Крізо» — виробляє електрообладнання для ВМФ росії, в тому числі вироби, що встановлюються на надводні кораблі і підводні човни.
ЗАТ «Нова ера» — займається виробництвом систем електропостачання для кораблів і суден ВМФ Росії.
ЗАТ «Тізол» — займається виробництвом негорючих ізоляційних матеріалів і систем протипожежного захисту для суднобудування, в тому числі для військових проектів.
АТ «Центр технологій суднобудування та судноремонту» — суднобудівна компанія, яка забезпечує підтримку проєктування та будівництва бойових кораблів, а також виготовляє арматуру для всіх типів кораблів і суден.
ТОВ «Науково-виробниче об’єднання конструкційних матеріалів “Прометей”» — виробляє суднову арматуру, палубне обладнання, а також різне морське обладнання, в тому числі пневмоцистерни, шпилі, затвори люків, рульові машини, і продає свою продукцію російським військовим замовникам.
ТОВ «Науково-виробнича компанія “Адвент”» — займається виробництвом поворотних опорних пристроїв і суднових конструкцій для клієнтів, в тому числі для державних установ росії.
ТОВ «Волгоградський суднобудівний завод» — виробляє суднові ілюмінатори, люки, віадуки, арматуру для систем вентиляції та кондиціонування, які використовуються для оснащення російських військових надводних суден і кораблів.
ТОВ «Валком» — розробляє та виробляє високоточні інтелектуальні датчики та комплексні системи автоматизації для спеціалізованих суден, включаючи криголами та військово-морські судна.
Публічне акціонерне товариство «Прибой» — виробляє автоматизовані підводні радіостанції.
ВАТ «Судноремонтно-суднобудівна корпорація» — займається виготовленням, ремонтом і обслуговуванням суден і супутнього обладнання для ВМФ росії.
ТОВ «Троїцький крановий завод» — виробляє спеціальне обладнання для суднобудування та судноремонту і реалізує свою продукцію російським військовим замовникам.
ЗАТ «Воронезьке центральне конструкторське бюро “Полюс”» — займається розробкою і виробництвом засобів радіоконтролю, що використовуються на озброєнні російської армії і флоту.
ТОВ «Кінгісепський машинобудівний завод» — розробляє безпілотні катери-камікадзе.
Докладно про санкції можна дізнатися у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, Канади, Великобританії, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.
Ще на цю тему
- 23.11.2024 Крупнейший банк Британии прекратил прием всех платежей из России
- 23.11.2024 Нові санкції США можуть перекрити платежі ЄС за російський газ через «Газпромбанк» – ЗМІ
- 22.11.2024 Курс рубля обвалився до мінімуму з початку повномасштабного вторгнення на тлі нових санкцій США
- 22.11.2024 На великому газовому заводі в Росії погасло світло через санкції
- 22.11.2024 Росія виділила на мікроелектроніку $7 мільярдів, але через санкції не змогла її закупити - ОПУ
- 22.11.2024 США ввели санкції проти Газпромбанку й десятків інших фінансових установ Росії
- 21.11.2024 Велика Британія запровадила санкції проти Фірташа, його дружини та банкіра
- 21.11.2024 Австрійська девелоперська компанія продала свій останній об’єкт зі збитками і остаточно пішла з Росії
- 21.11.2024 В Офісі президента відбулася зустріч із дипломатами ЄС щодо санкційної політики проти РФ
- 21.11.2024 Ліхтенштейн узгодив режими санкцій проти Білорусі та Росії
- 20.11.2024 Порти Ірану потрапили під санкції ЄС через військову допомогу Росії
- 19.11.2024 Чистый убыток Дальневосточного морского пароходства за январь‒сентябрь 2024 года превысил 2 млрд рублей