Українські дрони можуть вражати військові об’єкти РФ на відстані до 1800 км, - Буданов
Українські дрони можуть вражати об'єкти в Росії на відстані до 1800 км. Інфраструктура РФ, яка працює на війну, буде зазнавати втрат.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова у Facebook.
Буданов привітав військовослужбовців з Днем воєнної розвідки. Він зазначив, що своїми діями розвідники довели, що Чорне море не належить Росії.
Керівник ГУР також наголосив, що безпілотні системи, над розвитком яких зараз працюють фахівці, зокрема і представники Головного управління розвідки, вже дозволяють вражати військові об’єкти Росії на відстані до 1800 км.
"Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак. Вся інфраструктура Росії, що працює на війну, зазнає і буде зазнавати втрат. Адже замість захищати своє, Росія обрала хибний шлях неспровокованої війни і нападу на землі суверенної держави", - додав він.
За словами Буданова, протягом року кіберфахівці ГУР провели десятки успішних операцій, отримавши цінні відомості. Фахівці змогли проникнути в бази даних ворога, знайшли слабкі місця у зв’язку.
"Підрозділи активних дій ГУР на постійній основі залучені до виконання складних бойових задач як на лінії, так і за лінією розмежування. Бійці-розвідники відбивають атаки ворога, забезпечують евакуацію поранених, звільняють оборонців і цивільних із російської неволі, повертають громадян України додому з держав, де відбуваються бойові дії", - наголосив Буданов.
Зброя українського виробництва
Варто зазначити, що Україна з початку повномасштабного вторгнення Росії наростила темпи виробництва зброї. Зокрема, українські фахівці досягли успіхів у розробці дронів. В Україні були створені нові ударні літальні апарати та безпілотники-розвідники.
Крім того, українські фахівці створили морські дрони, якими захисники успішно атакують російські кораблі та інші об'єкти в морі.
Також нещодавно президент України Володимир Зеленський повідомив про створення та успішне застосування вітчизняної ракети-дрона. Вона отримала назву "Паляниця". Він наголошував, що це не остання новинка української "оборонки".
Ще на цю тему
- 22.11.2024 Швеція готує значну інвестицію у виробництво Україною власної далекобійної зброї
- 18.11.2024 МЗС Ізраїлю пропонує віддати Україні російську зброю, захоплену в ХАМАСу та «Хезболли»
- 16.11.2024 Україна розробила чотири види ракет, йдуть випробування, - Зеленський
- 16.11.2024 Зеленський: На виробництво дронів у бюджеті на наступний рік передбачені ₴775 мільярдів
- 15.11.2024 Норвегія фінансуватиме виробництво української зброї за прикладом Данії
- 15.11.2024 Вперше: У ЄС профінансують спільні закупівлі озброєнь
- 09.11.2024 США скасували заборону для підрядників ремонтувати в Україні американську зброю – Reuters
- 08.11.2024 Україна отримає від естонської компанії тестові ракети ППО, які можуть збивати дрони
- 07.11.2024 Литва хоче розширити права закупівлі зброї для України
- 06.11.2024 Коли ЗСУ отримають німецькі автоматизовані САУ RCH 155, на які треба лише два члени екіпажу
- 05.11.2024 Україна і Литва підписали меморандум про спільне виробництво безпілотників
- 02.11.2024 Бельгійська та українська оборонні компанії уклали меморандум: що це означає