Пропагандисти та тіньовий флот Росії: секретар РНБО розповів про новий пакет санкцій
На засіданні РНБО вирішено ввести санкції стосовно 83 громадян, які сприяли експорту російських нафтопродуктів, а також російських пропагандистів.
Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко за підсумками засідання РНБО 4 лютого, передає Укрінформ.
"СБУ разом із розвідувальними органами Служби зовнішньої розвідки та головним управлінням пропонує ввести санкції щодо 83 фізичних осіб за сприяння експорту російських нафтопродуктів і спиртів держави-агресора. Йдеться фактично про "тіньовий флот". А другий пакет - за пропозиціями Міністерства культури: 41 фізична особа, 47 юридичних осіб. Це виробники пропагандистських російських фільмів та компанії, що спеціалізуються на формуванні випуску та розповсюдження антиукраїнського змісту через торговельні мережі", - заявив Литвиненко.
Секретар РНБО також відзначив, що третій пакет сформований Службою безпеки на основі матеріалів Міністерства культури та стратегічних комунікацій щодо російських пропагандистів.
Зі слів Литвиненка, йдеться про росіян, які сприяли вивезенню українського національного надбання з українських музеїв, які знаходилися на тимчасово окупованій території Херсону і та інших окупованих міст країни.
Ще на цю тему
- 10.05.2025 Росіяни та компанії з Ірану, Узбекистану й Китаю: Зеленський підписав указ про нові санкції
- 08.05.2025 БЕБ арештувало активи підсанкційного олігарха Жеваго
- 03.05.2025 Зеленський запровадив санкції проти найбільшого виробника і експортера ЗПГ в Росії
- 02.05.2025 Зеленський затвердив санкції проти майже 150 юридичних та фізичних осіб з РФ
- 01.05.2025 Україна ввела санкції проти російських компаній, пов’язаних з ВПК та експортом до ЄС
- 01.05.2025 Зеленський запровадив санкції проти Арестовича, Оніщенко та інших
- 19.04.2025 Зеленский ввел действие санкции СНБО Украины. В списке экс-глава Севастопольского театра и три китайские компании
- 18.04.2025 Зеленський запровадив санкції проти 60 компаній з Росії, Білорусі та Китаю
- 18.04.2025 Зеленський запровадив санкції проти 20 російських співаків, спортсменів та акторів
- 18.04.2025 Продають заарештований російський танкер, який брав участь у захопленні українських кораблів, а потім попався на Одещині
- 11.04.2025 Пропагандисти й російський тіньовий флот: Зеленський оголосив про нові санкції
- 08.04.2025 Суд задовольнив позов Мін’юсту щодо націоналізації активів Дерипаски на понад 2 мільярди