Зеленський увів у дію санкції проти Арбузова, Клюєва та Поліщука
Президент Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти ексчиновників часів Януковича Сергія Арбузова та Андрія Клюєва, а також проти підприємців Віктора Поліщука та Альони Шевцової.
Відповідний указ №231/2025 від 12 квітня опублікували на сайті Офісу президента, пише Бізнес Цензор.
Сергій Арбузов – економіст, банкір та проросійський політики. На початку 2014 року виконував обов'язки прем'єр-міністра України. Із 2012-го по 2014-й був першим віцепрем’єр-міністром в уряді Миколи Азарова. У 2010-2013 роках очолював Національний банк.
Андрій Клюєв у різні роки був першим віцепрем’єр-міністром в уряді Азарова, міністром економічного розвитку та торгівлі, секретарем РНБО та главою Адміністрації президента.
Віктор Поліщук – український підприємець. Йому належали мережі електроніки "Технополіс" і "Ельдорадо". Також журналісти підтвердили його зв’язок зі столичним БЦ "Гулівер". Також володів збанкрутілим банком "Михайлівський".
Альона Шевцова – співвласниця "Айбокс Банку", який, за даними правоохоронці, "відмив" понад 5 млрд грн для нелегальних казино.
Ще на цю тему
- 10.05.2025 Україна та Нідерланди підписали меморандум про захист критичної інфраструктури
- 10.05.2025 Лідери Польщі та Франції підписали двосторонній договір з гарантіями безпеки
- 08.05.2025 Болгарська спецслужба визнала кризу в охороні здоров'я загрозою національній безпеці
- 08.05.2025 Норвегія прагне поглибити відносини з Європою в галузі безпеки, бо не впевнена у США
- 06.05.2025 Британія таємно готується до нападу Росії – ЗМІ
- 06.05.2025 Загроза, яку становить Росія, виходить за межі України: прем’єр Нідерландів закликав Європу більше інвестувати у безпеку
- 06.05.2025 Європейське оборонне агентство вперше очолить генерал
- 02.05.2025 В Латвії зробили перший крок до відмови від російської мови в банках
- 01.05.2025 Спецслужбы Грузии в отчете назвали российскую оккупацию угрозой нацбезопасности
- 01.05.2025 ЕС направит почти 1 млрд евро на новые оборонные проекты: Украина — в списке
- 01.05.2025 Країни ЄС просять послабити правила блоку для нарощування оборонних бюджетів
- 30.04.2025 Евросоюз продлил санкции за угрозу суверенитету Молдовы