Санкції: Кримський завод почав виробляти комплектуючі для сільгосптехніки на заміну німецьким
Завод «Сімферопольсільмаш» в окупованому Криму через санкції проти РФ, які були накладені у зв'язку з розв'язанням повномасштабної війни в Україні, почав виробляти комплектуючі для сільгосптехніки на заміну німецьким.
Про це повідомляє Суспільне Крим з посиланням на Меридиан Севастополь.
Зазначається, що у цехах підприємства досі експлуатують застаріле радянське обладнання та верстати. Нові деталі будуть встановлені на сільгосптехніку, яку виробляє ПАТ «Ростсільмаш».
«З «Ростсільмашем» ми працюємо з дня заснування заводу. А останніх десять років нас витіснила компанія Schumacher – це німці, вони нас потіснили, створили нам антирекламу. Але зараз Schumacher немає, «Ростсільмаш» до нас звернувся знову, думаю, ми з ним працюватимемо знову», – розповів гендиректор заводу Борис Білокопитов.
За його словами, завод налагодив випуск різальний апаратів та механізмів для комплектування комбайнів та іншої сільгосптехніки. Усього понад 600 найменувань.
До окупації Росією Криму ВАТ «Сімферопольський завод сільськогосподарського машинобудування» (Сімферополь) виробляв запасні частини до сільгоспзбиральних машин: сегменти, ножі різального апарату, вузли МКШ, ТНП. 25% акцій заводу належали ВАТ «Лізингова компанія «Украгромашінвест» (Київ), 22,896% – ТОВ «Агентство корпоративних технологій» (Севастополь), 18,124% – ЗАТ «Сільгоспдеталь» (Сімферополь), 13,501% – ТОВ «Сільмаш-Інвест» Севастополь), 7,73% - ТОВ «Фірма «Схід» (Харків).
Підприємство перереєструвалося у листопаді 2014 року під назвою АТ «Завод «Сімферопольсільмаш». Відомості про засновників не розкриваються.
Група "Ростсільмаш" (повне офіційне найменування – Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбайновий завод «Ростсільмаш») – група компаній, виробник сільськогосподарської техніки. До складу групи входять 13 підприємств, виробничі майданчики перебувають у чотирьох країнах. Випускає техніку під брендами "Rostselmash" та "Versatile" (раніше також "Farm King", "Buhler").
Докладно з переліком російських підприємств під санкціями можна ознайомитись у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.
Ще на цю тему
- 29.11.2024 Россия наладила поставки американских станков для производства брони через третьи страны
- 29.11.2024 Угольные регионы России столкнулись с обвальным падением доходов бюджета
- 29.11.2024 Экспортеры прекращают поставки фруктов и овощей в РФ из-за новых валютных рисков
- 29.11.2024 Китайський концерн відмовився виробляти автомобілі на колишньому заводі Toyota в Росії
- 28.11.2024 США ввели санкции против компаний и физлиц из РФ, Китая и Северной Кореи
- 27.11.2024 Санкції США проти банків РФ обвалили рубль і створили дефіцит валюти
- 27.11.2024 РФ закуповує мікросхеми для винищувачів і ракет через пов'язані з Лукашенком компанії
- 27.11.2024 Британська компанія Unilever залишила РФ через втрату контролю над бізнесом
- 27.11.2024 Акції «Газпрому» впали майже до $1 на тлі обвалу рубля
- 27.11.2024 Поставщик литовской армии попал в черный список из–за связей с РФ
- 27.11.2024 Посли ЄС обговорять 15–й пакет санкцій проти РФ 27 листопада – Reuters
- 27.11.2024 Велика Британія наклала лише один штраф за порушення санкцій проти РФ – ЗМІ