Україна заморожує дію угод з РФ щодо ядерної безпеки
Державна інспекція ядерного регулювання України припиняє дію низки міжнародних договорів з Росією щодо сфери ядерної безпеки.
Як пише ZN.UA, про це повідомляє прес-служба відомства.
Головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України Олег Коріков підписав відповідний наказ.
Згідно з наказом припиняється дія угоди про співпрацю між Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Федеральним наглядом Росії за ядерною та радіаційною безпекою. Цей документ було підписано у Відні (Австрія) у вересні 1996 року.
Також припинено дію угоди між Державним комітетом ядерного регулювання України та Федеральним наглядом Росії з ядерної та радіаційної безпеки про обмін інформацією та співробітництво у сфері регулювання безпеки при використанні ядерної енергії з мирною метою. Цей документ діяв із серпня 2002 року.
Раніше повідомлялося про те, що мешканцям Київщини, на чиїх дворах чи у квартирах знаходилися окупанти, радять замовити радіологічне обстеження. Техніка російської армії здійснила вторгнення в Україну з території Зони відчуження.
Ще на цю тему
- 07.03.2025 Енергоатом та французька Orano домовилися про збагачення урану для АЕС України до 2040 року
- 14.02.2025 Україна звернулася до МАГАТЕ через атаку росіян на Чорнобильську АЕС
- 08.02.2025 Ядерна безпека та ситуація на ЗАЕС: глава МАГАТЕ провів консультації у Москві
- 15.01.2025 В’єтнам підписав угоду з «Росатомом» про АЕС та ядерні технології
- 04.01.2025 Німеччина аж на 70% збільшила імпорт урану з Росії
- 06.12.2024 Окупанти на ЗАЕС не пускають експертів МАГАТЕ до складу запчастин та сховища пального
- 29.10.2024 «Росатом» розширює співпрацю з МАГАТЕ: підписано угоду
- 21.10.2024 Запорізька АЕС знову опинилася на межі блекауту через російські обстріли, - Міненерго
- 09.09.2024 МАГАТЕ не рекомендує перезапускати реактори ЗАЕС, поки триває війна
- 03.09.2024 Гендиректор МАГАТЕ провів зустрічі у Києві перед поїздкою на ЗАЕС
- 03.09.2024 Гендиректор МАГАТЕ їде на Запорізьку АЕС
- 26.08.2024 Глава МАГАТЕ їде на Курську АЕС