Британські компанії допоможуть Україні з ремонтом артилерії та виробництвом дронів
Уряд Великої Британії та представники британської оборонної промисловості здійснили свою першу торговельну місію до України, у ході якої були підписані угоди, зокрема щодо обслуговування протимінних кораблів, ремонту артилерії та виробництва безпілотників.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється у понеділок 18 грудня на сайті британського уряду.
"Спільна торговельна місія, яку очолили Міністерство у справах бізнесу та торгівлі та Міністерство оборони, відбулася 13-14 грудня та ґрунтувалася на стійкій і безперервній підтримці Великої Британії у сфері оборони України з моменту путінського вторгнення в 2014 році. Зустрічі в Києві відбулися після дискусій на Міжнародній виставці оборонного та безпекового обладнання у Лондоні у вересні щодо потенційного партнерства між британськими та українськими компаніями оборонного та безпекового сектору", - йдеться у повідомленні
Зазначається, що за підсумками зустрічей між британськими оборонними компаніями і українським урядом було підписано низку угод.
Зокрема, Міністерство оборони України уклало з компанією Babcock трирічний контракт на підтримку та обслуговування двох протимінних кораблів "Черкаси" та "Чернігів" для ВМС України після їх передачі від Королівського військово-морського флоту Великої Британії. Це відбулося після заснування компанії Babcock Ukraine з відкриттям офісу в Україні.
Крім того, BAE Systems і AMS Integrated Solutions Ltd підписали угоду, яка дозволить їм надавати спеціалізовану підтримку артилерійських систем безпосередньо ЗСУ в Україні. Згідно з угодою, артилерійські системи, передані урядом Великої Британії, можуть бути відремонтовані і обслуговуватися в існуючих центрах технічного обслуговування AMS в Україні, де працюють українські інженери.
Крім того, компанія Thales підписала меморандум про взаєморозуміння з українською компанією Aerodrone, яка займається розробкою безпілотних авіаційних систем, "що дозволить об'єднати найкращі українські та північноірландські інженерні розробки для створення нових спроможностй для Збройних сил України".
Як повідомили в британському уряді, загальний річний обсяг торгівлі товарами та послугами між Великою Британією та Україною вже виріс до 1,5 млрд фунтів стерлінгів.
Ще на цю тему
- 16.07.2024 В Україні за пів року виробництво металопрокату зросло на третину
- 20.06.2024 В Україні почали виготовляти перші зерновози вітчизняної комплектації
- 08.06.2024 Кабмін погодив примусове вилучення Одеського НПЗ Курченка на користь держави
- 19.01.2023 Україна прагне розширити угоду про експорт зерна і для сталі – Мінекономіки
- 30.11.2022 У «Мотор Січі» замінили керівництво - підприємство працюватиме цілодобово
- 24.11.2022 «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив виплавку сталі через перебої з електрикою
- 24.11.2022 Из Мелитополя в Крым оккупанты вывозят оборудование «отжатых» предприятий
- 07.11.2022 «Мотор Сич» и не только: ряд стратегических предприятий переходят в государственную собственность
- 28.04.2022 Українські заводи з виробництва електропроводки для BMW та Porsche повернулися до 100% завантаження
- 08.11.2021 В Україні анонсували формування Держреєстру імпортозаміщення у стратегічних галузях промисловості
- 04.03.2021 У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на металургійному комбінаті
- 04.02.2021 МЗС підтвердило, що отримало ноту від Китаю щодо ситуації з «Мотор Січ»