Українські дрони можуть вражати військові об’єкти РФ на відстані до 1800 км, - Буданов
Українські дрони можуть вражати об'єкти в Росії на відстані до 1800 км. Інфраструктура РФ, яка працює на війну, буде зазнавати втрат.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова у Facebook.
Буданов привітав військовослужбовців з Днем воєнної розвідки. Він зазначив, що своїми діями розвідники довели, що Чорне море не належить Росії.
Керівник ГУР також наголосив, що безпілотні системи, над розвитком яких зараз працюють фахівці, зокрема і представники Головного управління розвідки, вже дозволяють вражати військові об’єкти Росії на відстані до 1800 км.
"Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак. Вся інфраструктура Росії, що працює на війну, зазнає і буде зазнавати втрат. Адже замість захищати своє, Росія обрала хибний шлях неспровокованої війни і нападу на землі суверенної держави", - додав він.
За словами Буданова, протягом року кіберфахівці ГУР провели десятки успішних операцій, отримавши цінні відомості. Фахівці змогли проникнути в бази даних ворога, знайшли слабкі місця у зв’язку.
"Підрозділи активних дій ГУР на постійній основі залучені до виконання складних бойових задач як на лінії, так і за лінією розмежування. Бійці-розвідники відбивають атаки ворога, забезпечують евакуацію поранених, звільняють оборонців і цивільних із російської неволі, повертають громадян України додому з держав, де відбуваються бойові дії", - наголосив Буданов.
Зброя українського виробництва
Варто зазначити, що Україна з початку повномасштабного вторгнення Росії наростила темпи виробництва зброї. Зокрема, українські фахівці досягли успіхів у розробці дронів. В Україні були створені нові ударні літальні апарати та безпілотники-розвідники.
Крім того, українські фахівці створили морські дрони, якими захисники успішно атакують російські кораблі та інші об'єкти в морі.
Також нещодавно президент України Володимир Зеленський повідомив про створення та успішне застосування вітчизняної ракети-дрона. Вона отримала назву "Паляниця". Він наголошував, що це не остання новинка української "оборонки".
Ще на цю тему
- 14.01.2025 Німеччина передала Україні першу з 54 замовлених найсучасніших гаубиць RCH 155
- 08.01.2025 Сили оборони України отримали малі річкові безпілотники
- 07.01.2025 Ісландія профінансувала "данську модель" із виробництва української зброї
- 06.01.2025 Німецькій концерн Rheinmetall поставить Україні 180 тисяч боєприпасів до зенітних установок Gepard
- 28.12.2024 Греція передасть Україні ракети «Sea Sparrow» - ЗМІ
- 20.12.2024 "Коаліція дронів" з січня почне масово постачати Україні безпілотники різного типу
- 18.12.2024 Міноборони України на пряму замовило у Rheinmetall заряди для боєприпасів за 9 млн євро та дуже коротким строком виконання
- 18.12.2024 Rheinmetall отримала замовлення на ще 20 БМП Marder для України до середини 2025 року
- 16.12.2024 Україна та Чехія завершили розробку реактивного двигуна AI-PBS-350 для дронів. ФОТО
- 16.12.2024 Партія Шольца прописала у передвиборчій програмі заборону ракет Taurus для України
- 10.12.2024 Лідер опозиції Німеччини назвав умову передачі Україні ракет Taurus
- 07.12.2024 Країни НАТО знайшли системи ППО, які можна швидко передати Україні – МЗС