Турецькі експерти візьмуть участь у розслідуванні катастрофи літака «Азербайджанських авіаліній»
Туреччина направляє групу експертів для розслідування авіакатастрофи пасажирського літака «Азербайджанських авіаліній», який розбився поблизу міста Актау в Казахстані під час рейсу Баку-Грозний.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на TRT Haber.
“Ми призначили слідчу комісію з 8 осіб з Туреччини для розслідування катастрофи пасажирського літака “Азербайджанських авіаліній”, який розбився поблизу міста Актау в Казахстані під час рейсу Баку-Грозний 25 грудня”, - повідомив міністр транспорту та інфраструктури Абдулкадір Уралоглу.
За його словами, турецькі експерти долучаться до розслідування на прохання Державного агентства цивільної авіації Азербайджану. Вони почнуть роботу 28 грудня в Баку.
Як повідомляв Укрінформ, Білий дім заявив про наявність доказів, які виходять далеко за межі оприлюднених фотознімків, що пасажирський літак “Азербайджанських авіаліній” був збитий російською системою ППО.
Ще на цю тему
- 18.04.2025 Эрдоган утвердил Соглашение о сотрудничестве по газу с Азербайджаном
- 10.04.2025 Президент Азербайджана Ильхам Алиев прибыл в Турцию с рабочим визитом
- 01.03.2025 Азербайджан и Турция провели военные учения в экстремальных условиях
- 10.02.2025 Реджеп Тайип Эрдоган утвердил соглашение между Азербайджаном и Турцией о сотрудничестве в области миграции
- 18.01.2025 Азербайджан инвестировал $20 млрд в турецкую экономику
- 06.01.2025 Инвестиции азербайджанской компании SOCAR в Турцию превысили $18 млрд
- 26.09.2024 Азербайджан и Турция создают «коридор возобновляемой энергии»
- 27.08.2024 Главы МИД Азербайджана и Турции провели закрытую встречу в Анкаре
- 05.07.2024 Ердоган скасував візит в Азербайджан, щоб поїхати на футбол
- 04.05.2024 Между Азербайджаном и Турцией отменено двойное налогообложение доходов
- 21.12.2023 В Баку начал работу азербайджано-турецкий инвестиционный форум
- 15.11.2023 Турция заинтересована в участии в бизнес-проектах на освобожденных территориях Азербайджана