Хорватія готує Україні новий пакет військово-технічної допомоги
Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги.
Про це він сказав під час зустрічі із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, пише "Європейська правда".
Шмигаль та Пленкович зустрілися у середу, 29 січня. Цього дня вони говорили про те, як пришвидшити мир і покарати Роісю.
"Під час нашої зустрічі пан Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги, який мають затвердити завтра (у п’ятницю 30 січня, – Ред.), – розповів український прем’єр.
Шмигаль розповів, що вони також домовилися вивчити можливості створення спільної українсько-хорватської робочої групи, яка відстежуватиме протиправну діяльність російського "тіньового флоту".
"Будемо працювати над тим, аби Росія заплатила за свою агресію. Хорватія вже підтримує роботу Міжнародного реєстру збитків та наші прагнення, аби всі заморожені російські активи були повністю конфісковані та спрямовані на підтримку нашої стійкості, обороноздатності та відновлення", – підсумував очільник українського уряду.
Зазначимо, у грудні проросійський президент Хорватії Зоран Міланович пообіцяв не допустити відправки хорватських військових до України, поки він є президентом.
А восени Міланович відмовився погодити участь військових країни в ініціативі НАТО з підтримки України NSATU, оскільки вона "потенційно може бути шкідливою для національних інтересів".
Ще на цю тему
- 14.02.2025 Немецкая компания Helsing изготовит для Украины 6 тысяч ударных дронов с искусственным интеллектом
- 13.02.2025 Норвегія закупить для України засоби ППО у США на 1,2 млрд крон
- 13.02.2025 Нідерланди передадуть Україні 25 бронемашин YPR для евакуації поранених
- 13.02.2025 Агенція ООН з промислового розвитку відкриє в Україні офіс
- 13.02.2025 Танки, артилерія, ракети: Британія виділила Україні новий пакет військової допомоги
- 12.02.2025 Британія цьогоріч виділить 4,5 млрд фунтів стерлінгів на військову допомогу Україні
- 12.02.2025 Україна отримала майже 6 тисяч сонячних панелей для лікарень від італійської компанії
- 12.02.2025 Швейцарія схвалила виділення майже €1,6 мільйона на відбудову України
- 12.02.2025 У Швеції назвали підтримку України першочерговим зовнішньополітичним завданням
- 12.02.2025 Азербайджан отправил очередную партию гуманитарной помощи Украине
- 10.02.2025 Литовські активісти зібрали більше мільйона євро на підтримку України: куди вони підуть
- 10.02.2025 Латвія замовила для України бронетранспортери Patria