У столиці Естонії згорів український ресторан. Поліція підозрює підпал

20:00 31.01.2025

Пожежа охопила лише частину ресторану, але дим поширювався в готель на другому поверсі

У п'ятницю, 31 січня, сталася пожежа в українському ресторані «Слава Україні» в талліннському районі Теллісківі в Естонії, поліція підозрює підпал.

Як інформує видання Главком , про це повідомляє ERR із посиланням на слова правоохоронців.


Як заявила прессекетарка Департаменту поліції і прикордонної охорони Брітта Сепп, поліція отримала повідомлення про пожежу рано вранці 31 січня о 04:45 на півночі Таллінна.

«За попередньою інформацією, це міг бути підпал. Обставини інциденту розслідуються в рамках кримінального провадження за статтею про пошкодження і знищення майна. Це попередня правова оцінка, оскільки триває збір доказів», – зазначила вона.


Сіім Палу, керівник відділу зв'язків з громадськістю Північного рятувального центру, розповів, що о 04:45 ночі до центру порятунку надійшло повідомлення про те, що в будівлі на півночі Таллінна спрацювала автоматична пожежна сигналізація. На виклик виїхали рятувальники Центральної міської служби порятунку.


фото: Priit Mürk/ERR
«На місці події всередині будівлі було видно вогонь і працювали спринклери. Рятувальники вибили двері і виявили пожежу в ресторані на другому поверсі. Пожежа охопила лише частину ресторану, але дим поширювався в готель на другому поверсі», – сказав він. Пожежу вдалося ліквідувати.

Нагадаємо, у Миколаєві сталася пожежа в будівлі районного суду. Як з'ясувалося, її влаштував 18-річний хлопець. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.

Зазначається, що повідомлення про пожежу в адміністративному приміщені суду по вулиці Самойловича у Миколаєві до поліції надійшло ввечері 5 січня. Вогнем було пошкоджено кабінет у будівлі судової установи. Пожежу ліквідували рятувальники.

Теми: