Visa поки ще не планує повертатися на російський ринок
Платіжна система Visa, яка вийшла з російського ринку у березні 2022 року, поки що не ухвалювала рішень про відновлення роботи у Росії.
Про це в інтерв'ю Економічній правді повідомила регіональна менеджерка Visa в Україні Тетяна Чорна.
"Позиція Visa з 2022 року принципова і незмінна: ми засудили агресію, повністю вийшли з російського бізнесу. Це рішення незмінне і таким лишається. Visa виконує абсолютно всі санкції, введені в нашій сфері діяльності, включаючи ті, що запроваджені безпосередньо проти Росії", – повідомила вона.
На запитання журналіста про те, за яких умов компанія готова відновити свою роботу на російському ринку, вона процитувала слова CEO компанії Райана МакІнерні: "занадто рано говорити".
"Наші плани такі, як вони є. Принципова позиція – не працювати з країною-агресором – незмінна", – сказала Чорна.
Вона додала, що вірить у здоровий глузд Visa і що усі рішення щодо відновлення роботи у Росії, будуть відбуватися в межах правового поля.
Водночас Чорна не змогла відповісти, чи готова її компанія скоротити свою діяльність в Україні у разі подальшого погіршення відносин між Києвом та Вашингтоном.
"Якщо це станеться, то ми з вами зустрінемося і поділимося тими новинами, які в нас будуть станом на цей момент", – додала Чорна.
Попри офіційний вихід з російського ринку, банки країни-агресора продовжували обслуговувати клієнтів з картками Visa і Mastercard. Чорна пояснила, що йдеться про старі картки, видані раніше. Проте ці російські картки Visa не приймаються у будь-якій іншій країні крім самої Росії. Так само у Росії не можна розрахуватися картками Visa і Mastercard, випущеними в інших країнах світу.
Докладно з переліком російських підприємств під санкціями можна ознайомитись у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, ЄС, Канади, Великобританії та США у зв'язку з російською агресією проти України.
Ще на цю тему
- 07.04.2025 ЄС не веде переговорів про послаблення санкцій проти Росії, - Bloomberg
- 07.04.2025 Як знизити доходи росіян від морського експорту нафти
- 05.04.2025 ЄС ризикує віддати Путіну 240 млрд євро, якщо Орбан заблокує санкції, - МЗС Естонії
- 04.04.2025 РФ відродила проєкт будівництва одного з найбільших у світі виробництв — Reuters
- 04.04.2025 Продажи новых автомобилей в России в первом квартале 2025 года сократились на 27%
- 04.04.2025 США ввели санкции против базирующейся в РФ сети, поддерживающей хуситов
- 04.04.2025 Беглый молдавский олигарх заработал миллиарды рублей на обходе санкций против РФ
- 04.04.2025 Евродепутат призывает к полному прекращению сотрудничества западных компаний с «Росатомом»
- 03.04.2025 Суд ЕС постановил снять санкции с бизнесмена Пумпянского
- 03.04.2025 Чехия ввела санкции против гражданки Беларуси Судленковой и офицера ГРУ
- 02.04.2025 Путіністка Нетребко відкриє сезон у Лондонській Королівській опері
- 02.04.2025 Велика Британія оголосила про новий пакет санкцій проти РФ