Сибіга подякував Естонії за лідерство у протидії «тіньовому флоту» РФ
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга у п’ятницю під час телефонної розмови зі своїм естонським колегою Маргусом Цахкною подякував Естонії за лідерство у протидії «тіньовому флоту» РФ.
Як передає Укрінформ, про це український міністр написав у соцмережі Х.
"Під час нашої телефонної розмови міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна поінформував мене про затримання ВМС Естонії незареєстрованого нафтового танкера російського "тіньового флоту". Я глибоко вдячний Естонії за послідовну позицію та лідерство у протидії російському "тіньовому флоту", що підвищує ціну війни для агресора та зміцнює нашу спільну безпеку", - зазначив Сибіга.
Він також прозвітував, що під час спілкування сторони скоординували подальші спільні зусилля для розвитку двостороннього діалогу та «забезпечення справедливого миру для України та всієї Європи».
Як повідомлялося, 11 квітня командувач Військово-морськими силами Естонії Іво Вярк заявив, що рано-вранці в п'ятницю було затримано нафтовий танкер Kiwala, який є частиною російського «тіньового флоту».
Ще на цю тему
- 14.04.2025 17–й пакет санкцій ЄС проти РФ можуть розглянути в травні – Каллас
- 14.04.2025 Франція закликала ЄС запровадити «найжорсткіші санкції» проти Росії
- 14.04.2025 Российская древесина продолжает поступать в Германию в обход санкций
- 14.04.2025 Литовський міністр розповів, що увійде у 17-й пакет санкцій ЄС проти Росії
- 14.04.2025 Глави МЗС ЄС у Люксембургу обговорять гарантії безпеки Україні і 17-й пакет санкцій для РФ
- 14.04.2025 Іспанія пропонує використати заморожені російські активи для підтримки України та посилення оборони ЄС
- 12.04.2025 Трамп продовжив ще на рік санкції проти РФ, запроваджені за каденції Байдена
- 12.04.2025 На задержанном в Эстонии танкере Kiwala выявили около 40 нарушений
- 12.04.2025 Странам ЕС следует ввести санкции и разорвать все связи с «Росатомом» – евродепутат
- 12.04.2025 Парламент Фінляндії повністю заборонив росіянам угоди з нерухомістю
- 11.04.2025 Південна Корея ввела санкції проти судна з рудою з КНДР і російської компанії
- 10.04.2025 Казахстан лишает россиян банковских карт